SZUKAJ PRODUKTÓW

NewsLETTER

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje


Zadzwoń: 505-45-80-80
Napisz:

obudowy kamienne

Wybór obudowy determinuje, w którą stronę ma pójść dane wnętrze. Dlatego warto wcześniej zasięgnąć informacji w naszej firmie, która służy fachowym doradztwem, w temacie doboru odpowiedniej formy obudowy kominka, tak aby całe wnętrze wraz z kominkiem tworzyły jedną całość.

 

Przykłady kominków rustykalnych:
(Kliknij aby otworzyć powiększenie)

Zdjęcia: Laudel

 

 

 

 

 

 

Przykłady kominków klasycznych:
(Kliknij aby otworzyć powiększenie)

Zdjęcia: Laudel

 

 

 

 

 

 

Przykłady kominków nowoczesnych:
(Kliknij aby otworzyć powiększenie)

Zdjęcia: Laudel

RUSTYKALNE
Najczęstsza forma obudowy jaka jest montowana to obudowa RUSTYKALNA, przywodzi ona na myśl wiejski krajobraz, a proste i naturalne materiały, z których jest wykonana sprawią iż wnętrze staje się przytulne i ciepłe. Taka obudowa daje spore pole do popisu pod względem dodatkowych elementów dekoracyjno - użytkowych. Dodatkowe półki, szafki można zaprojektować w obudowie i dzięki temu kominek może mieć swój niepowtarzalny wygląd.


Zdjęcia: Dovre

KLASYCZNE
Obudowa klasyczna, tzw. PORTAL. Podobnie jak w przypadku rustykalnej formy, należy dobrać ją do wnętrza pomieszczenia, jeśli wnętrze i meble będą stylowe, to aby nadać wyrazistość i podkreślić charakter pomieszczenia, wówczas dobrym pomysłem będzie wkomponowanie obudowy w styl danego miejsca. Portale mogą nawiązywać do angielskiego stylu, ale mogą być też wykonane w formie nowoczesnej.


Zdjęcie: Dovre

NOWOCZESNE
Obudowy nowoczesne, proste przy odrobinie fantazji mogą sprawić iż wnętrze w którym znajdą swoje miejsce, będzie stanowić niepowtarzalną atmosferę. Wyobraźnia ludzka nie ma granic dlatego obudowa nowoczesna może przybierać najróżniejsze kształty.


Zdjęcie: Dovre

Wizyty: 11724148
Wizyty dzisiaj: 1299
Osób on-line: 58922